Aktualności
poniedziałek, 14 sierpień 2017 11:18

Remont DTŚ Zabrze Informacja

Miejski Zarząd Dróg i Infrastruktury Informatycznej w Zabrzu informuje, iż od dnia 02.08.2017r. przez okres najbliższych 3 miesięcy w ciągu Drogowej Trasy Średnicowej na odcinkach Z3 i Z4 tj. od zjazdu na Rondo Sybiraków do granicy administracyjnej Miasta Zabrze z Gliwicami, firma Eurovia Polska S.A. prowadzić będzie prace związane z naprawą deformacji nawierzchni w/w drogi w zakresie obu jezdni..

 

W pierwszym etapie prac wyłączona z ruchu pojazdów została północna jezdnia Drogowej Trasy Średnicowej, a po zakończeniu prac na w/w części DTŚ wyłączona z ruchu pojazdów zostanie część południowa.

 

Aktualnie ruch pojazdów odbywa się w obydwu kierunkach wyłącznie jezdnią południową.

 

W związku z realizacją w/w etapu prac wykluczona została możliwość wjazdu na DTŚ w kierunku Gliwic z ronda Sybiraków oraz całkowicie wyłączony z użytkowania został węzeł Sośnica na granicy Zabrza i Gliwic

 

trasy objazdu dla zamkniętego odcinka DTŚ wskazują stosowne tablice objazdowe.

 

Proszę użytkowników drogi o dostosowanie się do wprowadzonych tymczasowych ograniczeń w ruchu na w/w odcinku Drogowej Trasy Średnicowej.

Zgłoś awarię

zglos-awarie

MZDiII przyjmuje zgłoszenia dotyczące nieprawidłowości i zdarzeń występujących w pasie drogowym dróg publicznych. Zgłoszenia są niezwłocznie przekazywane inspektorom MZDIII realizującym powyższe zadania lub wykonawcom prac, z którymi tut. Zarząd ma zawarte umowy na realizację przedmiotowych zadań.

Newslatter

Chcesz otrzymywać więcej informacji zapisz się: