Aktualności
piątek, 27 marzec 2020 11:48

Ważna Informacja dotycząca SPP

KOMUNIKAT

Miejskiego Zarządu Dróg i Infrastruktury Informatycznej

Uprzejmie informujemy, że na mocy Zarządzenia nr 221/IK/2020 Prezydenta Miasta Zabrze, od dnia 26 marca 2020 roku do odwołania zawieszono pobór opłat za postój pojazdu w Strefie Płatnego Parkowania Niestrzeżonego w Zabrzu (dalej jako „SPPN”).

Ze względu na wprowadzenie na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, niezbędnym jest podjęcie działań mających na celu przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się wirusa.

Jednocześnie informujemy, że po odwołaniu stanu epidemii na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej, pobór opłat za postój pojazdu w SPPN zostanie wznowiony.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 32/2776800 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zgłoś awarię

zglos-awarie

MZDiII przyjmuje zgłoszenia dotyczące nieprawidłowości i zdarzeń występujących w pasie drogowym dróg publicznych. Zgłoszenia są niezwłocznie przekazywane inspektorom MZDIII realizującym powyższe zadania lub wykonawcom prac, z którymi tut. Zarząd ma zawarte umowy na realizację przedmiotowych zadań.

Newsletter

Chcesz otrzymywać więcej informacji zapisz się: