Aktualności
czwartek, 26 listopad 2020 14:52

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu w etapie nr 1 dla autobusów podczas budowy budynku handlowego przy ul. Jaskółczej i Matejki w Zabrzu oraz przebudowy tych ulic.

W związku z pismem firmy"Budownictwo Kamiński" Sp. z o.o., Sp.k. w Chorzowie z dnia 25.11.2020r., dotyczącym wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu w etapie nr 1 na czas budowy budynku handlowego przy ulicach: Jaskółczej i Matejki w Zabrzu oraz przebudowy tych ulic, informujemy że w okresie od dnia 30.11.2020r. do ok. 31.03.2021r. nastapi tymczasowa zmiana lokalizacji przystanku autobusowego "ZABRZE Matejki", tylko stanowiska w kierunku ronda Sybiraków.

Przystanek ten będzie tymczasowo przesunięty wzdłuż ulicy Matejki o ok. 100m przed istniejący przystanek w rejonie skrzyzowania z ulicą Jastrzębią. Powyższa zmiana będzie dotyczyła okrężnej linii autobusowej nr 720.

Zgłoś awarię

zglos-awarie

MZDiII przyjmuje zgłoszenia dotyczące nieprawidłowości i zdarzeń występujących w pasie drogowym dróg publicznych. Zgłoszenia są niezwłocznie przekazywane inspektorom MZDIII realizującym powyższe zadania lub wykonawcom prac, z którymi tut. Zarząd ma zawarte umowy na realizację przedmiotowych zadań.

Newsletter

Chcesz otrzymywać więcej informacji zapisz się: